Керівник служби

Кривунь Валентина Степанівна

Krivun Valentina Stepanivna2

Напрямки діяльності служби:

- проведення патентно-інформаційних досліджень на всіх етапах виконання дисертаційних та планових наукових досліджень;

- здійснення робіт з правової охорони в Україні та за кордоном винаходів, корисних моделей, промислових зразків та товарних знаків, реєстрація та розгляд в установленому порядку раціоналізаторських пропозицій, надання допомоги авторам в виявленні об'єктів інтелектуальної власності та захисті їх прав.

Щорічно служба інтелектуальної власності складає Звіт про найважливіші результати науково-дослідних робіт, який дає можливість ознайомитися з медичними технологіями, створеними вченими університету у поточному році, та направляє відомості про інновації до галузевого Реєстру нововведень.