23 травня 2018 року о 12:30 захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Степко Валерії Анатоліївни

23 травня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Степко Валерії Анатоліївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар- онкохірург хірургічного відділення № 1 КЛПУ «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполь» МОЗ України

Назва дисертації – «Ефективність та ускладнення хіміотерапії у хворих на рак легені, оптимізація лікування і прогностичні критерії»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.07 – онкологія

Науковий керівник – Думанський Юрій Васильович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, професор кафедри онкології та радіології (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Литвиненко Олександр Олександрович, доктор медичних наук, професор, керівник відділу радіоіндукованих онкологічних захворювань (Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Галайчук Ігор Йосифович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкологiї, променевої дiагностики i терапiї та радiацiйної медицини (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України»)

Автореферат Степко Валерії Анатоліївни

Відгук офіційного опонента Галайчука І. Й. на дисертацію Степко В.А.

Відгук офіційного опонента Литвиненка О. О. на дисертацію Степко В.А.

Дисертація Степко В.А.