86 років ДНМУ

Як швидкоплинен час! 28 листопада Донецький національний медичний університет відзначив своє 86-річчя! Скільки поколінь відважних, мудрих і цілеспрямованих лікарів він побачив за такий час! А скільки розумних викладачів крокувало по тернистому шляху медицини!

На честь такої знаменної дати - дня народження рідного університету, було організовано свято, яке проходило в актовому залі ДДМА. Він був повним глядачів, які з нетерпінням чекали початку заходу.

1

Під звуки фанфар і чисельні оплески свято розпочалося. Починали його двоє прекрасних ведучих - Гавілей Данило і Стрельцова Вероніка.

1

З привітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, чл.-кор. НАМН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор Юрій Васильович Думанський.

1

Далі в зал були урочисто внесені прапор України і прапор Університету, після чого пролунав гімн України.

1

Відкривали свято вісім прекрасних дівчат з веселим українським танцем під керівництвом Аліни Воротинцевої. З перших же рухів вони завоювали зал і отримали заслужені оплески.

1

Продовжила концерт Каміла Чупєєва з українською піснею «Омріяна земля»

1

І знову на сцені - танець - про незвичайних поліцейських, що стоять на варті порядку, виконаний Іриною Хоменко, Вікторією Гущенко, Аліною Воротинцевою і Ольгою Навкою.

Глядачі вже готові до нових емоцій, тому наступною йде запалююча пісня «Beggin», що прозвучала у виконанні Єлизавети Карпенко, яка підкорила всіх своєю артистичністю та харизмою.

1

Своєю пластичністю і неймовірним талантом порадували Бахмут Артем, Сергій Нікіфоров, Ярослав Янтіков і Аліна Воротинцева, які виконали танець, поставлений під спільним керівництвом Аліни Воротинцевої та Сергія Нікіфорова.

1

Неймовірні почуття і враження забезпечила глядачам пісня «Immortelle», яка вже колись завоювала серця глядачів міжвузівського конкурсу «СтудДія». Пролунала вона у виконанні Чупєєвої Каміли.

1

Її пісню доповнив чуттєвий танець Анни Хорошко і Александра Петренко, які змогли висловити свої почуття і в танці «Танго».

1

А допомогла їм у цьому Анна Філімонова, яка зіграла на скрипці.

1

На сцені - всіма довгоочікуваний КВК, який підкорив глядачів ще на святі дебюту першокурсників. Нові смішні мініатюри, які торкнулись незвичайних і, в той же час, нагальних ситуацій і проблем студентів, а також незабутня підбірка двійників викладачів нашого університету стали для глядачів справжнім приводом для дзвінкого сміху і бурхливих оплесків. Найбільш за усіх гостям свята запам'ятався Данило Чалий, який вразив всіх своєю непідробною акторською грою.

1

Але не тільки Данило завоював серця глядачів. Друга збірна КВН у складі Дьяченко Максима, Пастухова Іллі, Мусіча Анатолія та Юрченко Дениса приготували залу сюрприз, запросивши в свою команду веселих і кмітливих завідувача кафедри анатомії, Дубіну Сергія Олександровича, і декана медичного факультету, Герасименко Олександра Івановича, які, до речі, відмінно зіграли свої ролі і додали «гостроти» в свято! А самі хлопці змушували зал не один раз вибухнути бурхливими оплесками!

1

Новый танець під керівництвом Вікторії Гущенко навіяв таємничу і чарівну атмосферу на всіх присутніх у залі. А синхронність та професіоналізм виконуємих елементів змусили усіх затамувати подих.

1

Приємним подарунком став для всіх дует Чупєєвої Каміли та Ірини Хоменко, які виконали запальну і яскраву пісню «Bang Bang».

1

А сама Ірина підкорила всіх своїм незвичайним голосом, заспівавши пісню «Нас б'ють - ми літемо», яка зворушила серця багатьох глядачів.

1

Гідним завершенням свята став гімн Донецького національного медичного університету, виконаний всіма учасниками концерту, а також глядачами в залі.

1

І нехай свято підійшло к кінцю, сподіваємося, що цей захід ще дуже довго буде радувати всіх присутніх в спогадах і залишених емоціях!

VIVE, VIVE ALMA MATER!