День Святого Миколая!

До дня святого Миколая студенти другого медичного факультету медичного університету відвідали дитячі будинки та самі зустріли «миколайчика»

День святого Миколая з нетерпінням чекають усі. Не виключенням є навіть дорослі, адже кожен може бути причетним до маленького дива, привітавши дитину, якій необхідна турбота.

Сьогодні, 19 грудня, студенти і викладачі другого медичного та міжнародного факультетів Донецького національного медичного університету привітали з Миколайчиком дітей, які потребують особливого піклування.

У Кропивницькому студенти відвідали вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини нового типу. Дітям привезли солодкі гостинці та фрукти. Але найбільше малюки раділи спілкуванню, самі розповідали новорічні вірші та аплодували виступам гостей. Кожен хлопчик та дівчинка встигли познайомитися з дорослими, дещо розповісти про себе, а деяким просто було достатньо обійнятися з «миколайчиками».

Така ж тепла зустріч відбулася і в Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. Її вихованців привітали іноземні студенти з міжнародного факультету. Дітям вручили подарунки та солодощі, кожному намагалися приділити якнайбільше уваги, адже для особливих дітей це є найціннішим подарунком.

Цього дня свято відбулося і в самому університеті. Новорічну ялинку, яку нещодавно разом прикрашали студенти другого медичного та міжнародного медичного факультетів, урочисто відкрив сам Миколай.

Усі на хвильку відчули себе дітьми – були тут і цукерки, і лозинки. Оскільки Миколай завжди справедливо вітає слухняних та неслухняних дітей. Студенти вивчили святковий танець, та звичайно ж отримали подарунки, які помічники чарівника завчасно розвісили в університеті.

1

8