В добру путь, випускники!!!

Випускний – це хвилююча мить в житті кожного. А   випускний з медичного університету – це ціла подія, адже в цей день всі випускники згадують шість промайнувших років свого життя у рідній ALMAMATER.

21 червня у великій залі будинку культури НКМЗ відбувся випуск студентів Донецького національного медичного університету. Розпочалася ця урочиста подія із привітального слова ректора, член-кореспондента НАМН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, доктора медичних наук, професора Ю. В. Думанського. Він нагадав випускникам і гостям, що, не зважаючи на події останніх років, наш університет випускає і буде випускати гідних своєї справи лікарів. Після привітальної промови ректора, одна із найкращій студенток-випускниць Калініченко Ольга, разом з іншими випускниками зачитала клятву лікаря, яка зобов’язує майбутніх лікарів з честю виконувати свої обов’язки. В завершення урочистої клятви ректор разом з деканом медичного факультету №1  О.І. Герасименко вручили дипломи випускникам медичного факультету.

Вручити дипломи випускникам стоматологічного та фармацевтичного факультету, а також привітати їх з завершенням однієї зі сторінок життя було доручено першому проректору з науково-педагогічної роботи, Заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України, доктору медичних наук, професору П. Г. Кондратенко. Допомагала йому в цьому в.о. декана стоматологічного факультету – Н. М. Яковлєва.

Концерт-подарунок для студентів і гостей, після завершення офіційної частини, підготували активісти університету. Під керівництвом Гущенко Вікторії, Хорошко Ганни та Воротинцевої Аліни були продемонстровані танцювальні композиції в стилі контемпорарі, народному, спортивному, а також бальному. Слух глядачів радували пісні у виконанні Хоменко Ірини, Кальченка Сергія та Літвяк Аліни. Привітати наших майбутніх лікарів завітав зразковий колектив естрадно-спортивних танців «Експрес».

Ми бажаємо нашим випускникам світлої життєвої дороги, досягнення своїх цілей не тільки в житті, а й у майбутній професії. Сподіваємося, що вони не забудуть свою другу домівку – рідні стіни Донецького національного медичного університету!