День відкритих дверей в ДНМУ (м.Краматорськ)

День відкритих дверей в ДНМУ м.Краматорськ

18 листопада в ДНМУ міста Краматорська відбувся День Відкритих Дверей. Традиційно, цей день вважається дуже важливим для майбутніх абітурієнтів, оскільки вони можуть без посередників звернутися до керівництва університету з хвилюючими їх запитаннями.

Аби підняти настрій гостей та продемонструвати культурно-масову складову нашої AlmaMater, студенти підготовули невеличкий концерт, яким і розпочали День Відкритих Дверей. Співом всіх зачаровувала Чупєєва Каміла – золотий голос ДНМУ, Хоменко Ганна та Літвяк Аліна. Творчі танцювальні постанови під керівництвом Гущенко Ганни, Хорошко Ганни, Воротинцевої Аліни та Навки Ольги продемонстрував танцювальний коллектив університету – AlmaDance.

Офіційна частина заходу розпочалась з виступу в.о. ректора – Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, доктора медичних наук, профессора Петра Геннадійовича Кондратенко. Він розповів зацікавленій аудиторії про те, що на данний момент наш ДНМУ має 2700 студентів. Ця чисельність являється, майже, половиною, котра була до россійсько-українського конфлікту 2014 року. Петро Геннадійович звернув увагу гостей на 4 напрями, за якими можуть навчатися майбутні студенти, та їх переваги.

Наступним до слова запросили декана 1-го медичного факультету – доктора медичних наук, професора Олександра Івановича Герасименко. Він, як голова прийомної комісії, більш детально розповів про кожен напрям медицини та його подальшу реалізацію в майбутній професії. Одним з головних питань, яке обговорив декан, були правила вступу студентів в 2018 році та прохідний бал по кожній дисципліні.

Зі своєю промовою виступив і декан фармацевтичного факультету – кандидат фармацевтичних наук Олександр Іванович Гуторов. Він розповів про особливості вступу та навчання на денній та заочній формі. Не забув згадати і про актуальність професії в різних  сферах медицини.

Завершився захід питаннями від студентів та їх батьків про особливості вступу, навчання, проживання. Особливо хвилював всіх прийом на бюджетну форму навчання та кількість таких місць. Неодноразово було доведено, що такі заходи позитивно впливають на  вступників, допомагають їм визначитись з майбутньою спеціалізацією та впевнитись в тому, що в університеті студенти розвиваються всебічно, а не лише розумово.

d1