Вітаємо лауреатів! Змагання «Студліги».

Студенти медичного факультету №2 посіли достойне місце на змаганнях «Студліги»

Впродовж тижня у Кропивницькому тривали змагання вищих навчальних закладів міста, приурочені до Дня студента - «Студліга». Студенти першого та другого курсів медичного факультету №2 ДНМУ взяли активну участь у своєрідній олімпіаді та завоювали почесні «срібні» нагороди.

Програма змагань складалася з трьох етапів — спортивного, інтелектуального та конкурсу «Таланти». Організувало змагання обласне управління молоді та спорту. Конкурс «Студентська ліга» проходить в області вже четвертий рік поспіль.

В інтелектуальному конкурсі, який проводився у сесійній залі ОДА, команда ДНМУ «На стиле» посіла перше місце. Студенти правильно заповнили кросворд на тематику вищої освіти, грамотно написали диктант-меседж для студентів про молодіжну політику держави і точно називали відповіді на запитання брейнг-рингу, який стосувався історії України та області.

На спортивному етапі студенти змагалися у перетягуванні канату та інших командних дисциплінах.

Свої таланти студенти ДНМУ продемонстрували на сцені педагогічного університету імені Винниченка. У творчому конкурсі змагалися як танцюристи, так і співаки, крім того кожна команда мала можливість показати влучні жарти. Виступи оцінювало поважне журі, зокрема учасник проекту «Голос країни» Владислав Кашпуренко.

За результатами трьох днів змагань перше місце на конкурсі посіли майбутні педагоги з ЦДПУ, «срібло» здобула команда ДНМУ, а курсанти Льотної академії Національного авіаційного університету здобули 3 місце.

Кубок команді-переможцю вручив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Вітаючи учасників він відзначив, що, незалежно від того, яке місце здобула кожна команда, усі вони вже є переможцями, адже пройшли складні випробування і достойно представили свої навчальні заклади.