Долоні щастя в Маріуполі

Долоні щастя в День Святого Миколая

День Святого Миколая, який щорічно відзначається 19 грудня, сповнений особливим теплом душі. Святий Миколай — один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані почуття милосердя, справедливості та щедрості. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, - дітей та бідних.

В цьому році 18 та 19 грудня з нагоди світлого, радісного і сповненого емоціями свята студенти 3-го медичного факультету ДНМУ у м. Маріуполь, в рамках благодійної акції Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, долучилися до урочистих заходів  «Фабрики Святого Миколая» та привітали школярів з особливими освітніми потребами загальноосвітньої школи № 52 І-ІІІ ступенів. Студенти  стали справжніми помічниками  Святого Миколая проводячи майстер-класи направлені на прояв творчих здібностей школярів. Також юні медики  організували «скриню» збору іграшок та солодощів для вихованців школи. А 19 грудня, в день Святого Миколая, студенти-медики прийняли участь у святковому концерті для школярів з особливими освітніми потребами, вразивши їх своїм співом та танцювальним номером.

Сподіваємося, що цьогорічне святкування запам’ятається усім учням та педагогам загальноосвітньої школи № 52 своїм майстер-класом «Новорічна ялинка з долонь щастя», святковими номерами та несподіваними подарунками.

Найбільшою вдячністю для студентів-гостей була справжня природна реакція дітей – це їхні щасливі очі, радісні усмішки, слова подяки та бурхливі оплески за піклування і увагу.