Новорічний концерт у Кропивницькому

Студенти ДНМУ провели святковий Новорічний концерт

Новорічний концерт студентів другого медичного та міжнародного медичного факультетів у Кропивницькому став яскравим завершенням осіннього семестру.

У четвер, 21 грудня, в останній день занять, студенти показали творчі номери. Аудиторію привітали декан МФ №Петро Сидоренко та в.о. декана ММФ Олександр Мухін. Очільники факультетів побажали студентам здійснення мрій у Новому році, а також успіхів у науці, щоб прославити університет і за межами України.

Студенти міжнародного факультету з Марокко, Гани, Єгипту, Японії, Індії, Камеруну, Узбекистану приготували відеопривітання, яке озвучили не лише своїми рідними мовами, а й українською. Від викладачів університету також прозвучало святкове відеозвернення.

Команди КВН обох факультетів показали дотепні жарти, окрім цього зі сцени звучали пісні про найбільше зимове свято. Танцювальний флешмоб та запальний східний танець теж не залишив байдужих глядачів. І звісно ж на свято завітали Дід Мороз та Снігурка, які подарували можливість повернутись в дитинство та повірити, що мрії збуваються.