УВАГА! Студентам та викладачам!

Доступ і реєстрація в медичних електронних ресурсах

Електронні ресурси вільного доступу:

Отримано доступ до інформаційних ресурсів Oxford Medicine Online

ДНМУ отримав безкоштовний тестовий доступ до інформаційного ресурсу Oxford Medicine Online терміном до 24 січня 2018 року.

Oxford Medicine Online – це величезна колекція, що нараховує понад 500 медичних онлайн ресурсів, що знадобляться на кожному етапі кар’єри у сфері медицини, починаючи від студента та молодшого лікаря і закінчуючи старшим лікарем та консультантом.

Oxford Medicine Online пропонує:
– ексклюзивні онлайн ресурси, відеоматеріали, постійні оновлення;
– високоякісні дані з 85 областей медицини;
– зображення, діаграми, графіки для використанні у середовищі PowerPoint.

Запрошуємо скористатись ним у комп’ютерному залі ДНМУ (м.Маріуполь, бульвар Шевченка, 80; м.Кропивницький, вул.Велика Перспективна,1).

ДОСТУП ДО РЕСУРСУ CLINICALKEY

У Вас є унікальна можливість скористатися медичною пошуковою базою даних ClinicalKey видавництва компанії Elsevier.Ресурс спеціально створений для пошуку клінічної інформації і набув неформального статусу“Google for doctors”.

ClinicalKey містить колекцію повнотекстових і мультимедійних ресурсів та технологію семантичного аналізу для пошуку медичної інформації.

Чим може бути корисний ресурс для Вас?

ClinicalKey для студентів, інтернів, викладачів, науковців:

• доступ докращих підручників, атласів, а також найновіших видань;
  • авторитетні практичні та ілюстровані матеріали зі всіх спеціальностей;
  • можливість використання матеріалів длявласних презентацій;
  • навчальні приклади процедур і маніпуляцій (короткий опис, ілюстрації, відео);
  • бібліотеки зображень з атласів патологіїі методах візуалізації;
  • відеокліпи з книг Elsevier (всі хірургічні спеціальності);
  • доступ до наукових журналах Elsevier зі всіх клінічних спеціальностей;
  • інтегрований пошук по базах Medline і ClinicalTrials.gov.

ClinicalKey для практикуючих лікарів:

• бібліотека point-of-care оглядів First Consult з короткою актуальною інформацією;
  • повні тексти міжнародних рекомендацій (Guidelines);
  • актуальна інформація про лікарські засобиGold Standard.

Скористатись ресурсом можна за адресою https://www.clinicalkey.com/, отримавши пароль у комп’ютерному залі ДНМУ (м.Маріуполь, бульвар Шевченка, 80; м.Кропивницький, вул.Велика Перспективна,1).

Донецький національний медичний університет отримав доступ до онлайн-інформаційних ресурсів програми HINARI

ДНМУ (м.Маріуполь) отримав доступ до онлайн-інформаційних ресурсів програми HINARI (Health InterNetwork Access to Research Initiative).

Програма HINARI, створена ВООЗ спільно з великими видавцями. Колекція містить більше 15 000 журналів, 47 000 книг та 100 інших інформаційних ресурсів з біомедичної та медичної тематики, доступом до яких користуються тисячі працівників охорони здоров’я та дослідників і сприяють розвитку сфери охорони здоров’я у світі.

Скористатись цим електронним інформаційним ресурсом можна у комп’ютерному залі ДНМУ (бульвар Шевченка, 80).

Доступ до програми надано до 15 червня 2018 року.