Новорічне свято в Маріуполі

Новий рік — особливе свято, коли не тільки діти, але і дорослі вірять в диво, казку, чекають і будують плани на нову яскраву сторінку життя. Для студентів наближення Новорічних свят означає не лише подарунки, запах мандаринок та ялинки, сніг і святковий настрій, а й закінчення навчального семестру. Саме тому важливо не піддаватися суму і відчаю, а підтримати новорічний настрій. Саме це й зробили студенти-медики.

21 грудня 2017 р., в Донецькому національному медичному університеті, у концертному залі Маріупольського державного університету, відбулась новорічна вистава для студентів та викладачів.

Студенти-медики та клуб спортивного бального танцю EliseDance підготували святкову програму, яка включала театралізовані вистави, пісні, танці та ще багато цікавого. Свято пройшло у веселій і дружній атмосфері.