Співпраця з MIST

Міжнародна співпраця з індійським освітнім центром MIST (MedicalInstituteForScreeningTest)

3 січня 2018 року, двері ДНМУ гостинно відчинилися для гостей з Індії. За сприяння керівництва університету, до нас завітали лектори спеціалізованого курсу для індійських студентів.

На міжнародному факультеті Донецького національного медичного університету за напрямами «Медицина» та «Стоматологія» навчається близько 200 студентів з Індії. Після закінчення нашого навчального закладу, який визнаний Медичною радою Індії, у своїй країні вони мають пройти тестування для визнання диплому. Цей екзамен має назву екзамену для іноземних  медичних випускників(FMGE) або MCIScreeningTest та проводиться двічі на рік, у червні та грудні. За відгуками випускників тест є досить важким, і необхідність його складання часто є перешкодою для бажання студента навчатися у закордонних ВНЗ.

Тому для надання студентам університету повного обсягу знаньта найвищого рівня підготовки згідно вимог їх рідної країни, з Делі було запрошено викладачів основних дисциплін, на основі яких побудований даний тест. Зі студентами регулярно будуть працювати викладачі освітнього центру MIST ( MedicalInstituteForScreeningTest). Вони чотири рази на місяць будуть проводити лекції з основних медичних дисциплін спрямовані на найкращу підготовку до екзаменів MCI.

Сьогодні першу лекцію з анатомії для студентів було проведено доктором M.D. Azam(Mohammad).