ДНМУ – офіційний центр з підготовки до міжнародних мовних тестів (British Council)

Донецький національний медичний університет – офіційний центр з підготовки до міжнародних мовних тестів (British Council)

2Донецький національний медичний університет внесено до реєстру організацій, наділених правом вести навчальний процес з підготовки до міжнародних мовних тестів та присвоєно акредитацію при екзаменаційному центрі “Universal Test”.

Розпорядженням в.о.ректора Петра Геннадійовича Кондратенка та за його сприяння з 1 грудня 2017 року в усіх підрозділах університету було розпочато роботу з викладачами та співробітниками щодо підготовки їх до складання міжнародного мовного іспиту безкоштовно та без відриву від роботи, а саме: проведено тестування для визначення рівня володіння англійською мовою, розпочато навчання у группах у зручний для викладачів та співробітників час.

Шановні колеги, якщо Ви ще не приєднались до вивчення іноземної мови у стінах рідної Alma Mater та маєте бажання це зробити, звертайтесь за телефоном +38 (067)377 2 37 77 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.