МІС ДНМУ-2018

Жінка-лікар – відповідальна, зайнята роботою і стурбована здоров’ям своїх пацієнтів. В неї завжди багато справ і мало часу. Але, все одно, вона залишається жінкою – ніжною, чуйною, чаруючою та неповторною. Саме цим її якостям і був присвячений захід, який було проведено 5 квітня на базі медичного факультету № 1 в м. Краматорську – «Міс ДНМУ 2018».

Сім цілеспрямованих, впевнених в собі студенток вирішили поборотися за цей почесний титул – 1 курсу – Лисеєнко Марина, 2 курсу – Клименко Яна, Буртновська Тетяна, Широка Мона, Риженкова Юлія, 4 курсу – Клафас Аліса та Черкасова Маргарита.

Підтримали їх у цьому численні спонсори та партнери, головними з яких були – громадська організація «Наш Краматорськ», мережа салонів «Цирюльня Фігаро», салон «Камелія», фотостудія «Дежавю», мультибрендова компанія «Юнайс» та краматорський ювелірний завод «Ювеліреліт». Ведучими були харизматичні і дотепні Горін Олександр і Салманов Вадим.

Красу, манери, таланти і здібності конкурсанток оцінювало журі, до якого увійшли: голова журі, декан медичного факультету № 1, професор Олександр Іванович Герасименко, завідувач кафедри онкології і радіології, науковий керівник СНТ, професор Конькова Марина Володимирівна, помічник народного депутата Максима Єфімова, голова молодіжної партії в м. Краматорську Ворощук Ольга Ігорівна, директор мережі салонів «Цирюльня Фігаро» Трубчанін Тетяна Володимирівна, голова ради студентського самоврядування Гавілей Данііл, голова ради СНТ Хижий Богдан та голова ради студентського самоврядування медичного факультету № 1 Устіновська Марія, яка внесла великий вклад в підготовку цього заходу.

Претенденткам у боротьбі за корону належало пройти багато непростих випробувань – зробити короткий відеоролик про себе, підготувати номер, виступити в групових дефіле. Конкурсантки з усіх сил намагалися вразити журі – в особистих номерах були і українські, і східні, і спортивні, і бальні танці, і standup, і гра на синтезаторі, і номер із світлодіодними ліхтарями, сольні і групові виступи. Кожна з студенток презентувала український вінок, зроблений власноруч. Дефіле, поставлених хореографами – Гущенко Вікторією, Навкою Ольгою, Воротинцевою Аліною та Хорошко Ганною було чотири і вони відрізнялися своєю грацією, яскравістю і різноманітністю – в національних українських костюмах, медичних халатах, шортах і вечірніх сукнях. Між виступами учасниць своїм співом радували глядачів Хоменко Ірина і Літвяк Аліна.

Час невпинно спливає, журі вже покидає зал для обговорення і прийняття фінального рішення. Тим часом керівник компанії «Юнайс» Волохина Людмила проводить розіграші серед глядачів, а команда КВК «Парадокс» не дає аудиторії засумувати. Ось на сцену піднімаються і члени журі для оголошення результатів. Всі схвильовано затамували подих… Міс вишуканість стає Клименко Яна, міс грація – Риженкова Юлія, міс артистичність - Лисеєнко Марина, міс елегантність - Широка Мона, міс чарівність - Буртновська Тетяна, міс романтичність - Черкасова Маргарита, міс оригінальність – Клафас Аліса. Ворощук Ольга Ігорівна називає ім’я переможниці в окремій секції від Максима Єфімова – міс цілеспрямованість– нею стає Черкасова Маргарита, міс фото - Широка Мона. І вирішальний момент – залишаються секунди – Олександр Іванович і Марина Володимирівна оголошують імена переможниць. Віце-міс стає Лисеєнко Марина, а міс ДНМУ 2018 - Широка Мона!

Хочеться привітати всіх учасниць – адже, не дивлячись на фактичний результат, сьогодні вони всі є переможницями – бо знайти в собі сили, час, сміливість може далеко не кожна, а участь в такому заході є, насамперед, перемогою над самою собою.