Студент ДНМУ виборов «срібло» на міжнародному турнірі з жиму лежачи

Студент другого курсу міжнародного медичного факультету Донецького національного медичного університету Сірожиддін Жумаєв виборов срібну медаль на міжнародному турнірі з жиму лежачи «Open Kharkov», що проходив з 14 по 15 квітня.

У категорії юніори при своїй власній вазі 67,5 кг Сірожиддін підійняв штангу масою 127,5 кг, встановивши власний рекорд та отримавши заслужену нагороду.

Студент медичного університету з Узбекистану в Україні активно займається пауерліфтингом та вже став майстром спорту. Раніше він став першим у змаганнях на Кубок Кіровоградської області з жиму лежачи, підійнявши 120-кг снаряд.

Зараз Сірожиддін планує виступити на чемпіонаті України, який проходитиме у Кривому Розі.

Вітаємо його з успішним виступом у Харкові та бажаємо нових перемог!

Снимок экрана 2018 04 17 12 58 27