ДНМУ отримав Гран-прі!

ДНМУ отримав Гран-прі  та почесне звання лідера на тридцять третій Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра - 2018»

19-21 квітня в Українському домі, м. Київ,  відбулась щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра - 2018». Організовує та проводить захід Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Освіта та кар’єра» з 2008 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних та закордонних навчальних закладів.

Цього року Донецький національний медичний університет представили старший викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій  2», кандидат педагогічних наук Людмила Суховірська та студенти І курсу групи 1-9м Станіслав Лисенко та Костянтин Герцик.

Приємно відзначити наші нагороди. Університет був нагороджений Гран-прі у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи» за  тематичну роботу кафедри внутрішньої медицини 2 «Методичні аспекти формування наукового світогляду у студентів в процесі занять у студентському науковому товаристві» та отримав Почесне звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» за кількість та якість наукових досліджень і публікацій.