Ярмарок професій для учнівської молоді «Калейдоскоп професій»

20 травня  у селищі Талаківка ЗОШ № 58 пройшов ярмарок професій для учнівської молоді під назвою «Калейдоскоп професій». Організатором Ярмарку став Маріупольський міський центр зайнятості.

У заході  взяли участь представники Донецького юридичного інституту МВС України, Маріупольського вищого металургійного професійного училища та Маріупольського професійного машинобудівного ліцею.

Фахівці центру зайнятості надали кваліфіковані консультації з питань професійної орієнтації, презентували новітні форми роботи центру. Серед них – Молодіжний центр профорієнтації, бізнес-школу для молоді, клуб «Свідомого батьківства». Все це сприяє отриманню більш поглибленої інформації з професійної орієнтації як для учнів, так і для батьків.

Донецький національний медичний університет також був запрошений , щоб розповісти про навчання, розвиток та можливості у нашому університеті. Для більш детального ознайомлення учні отримали флаєри, на яких розміщена важлива та більш детальна інформація. Для кращого знайомства був представлений відеоролик, для того щоб показати яскраве та різноманітне життя нашого університету.

Ярмарок пройшов у дружній атмосфері, учні  із зацікавленістю спілкувалися з представниками навчальних закладів та центру зайнятості. Батьки та вчителі також отримали важливу та актуальну інформацію з профорієнтації молоді, що допоможе їм в обговоренні питань вибору професійного шляху їх дітей, тому чекаємо на нових абітурієнтів до нашого університету у наступному  навчальному році.