Участь ДНМУ у тренінгу «Підготовка проектів. Фонди ЄС»

20-21 квітня Центрально-Європейська Академія Навчання та Сертифікації (CEASC) проводила навчальний тренінг «Підготовка проектів. Фонди ЄС». Протягом двох днів, учасники з усієї України знайомились з діяльністю Фондів Європейського Союзу та різновидами проектів, що можуть бути підтримані ними.

В програмі тренінгу розглядались програми Європейського Союзу  в Україні, інші міжнародні програми, деталі складання проектів, пошуку закордонних партнерів, нюанси угод про партнерство тощо.

Донецький національний медичний університет на тренінгу представила помічник ректора Наволокіна Алла Сергіївна. За результатами тренінгу отримано сертифікат Академії Навчання про участь.

Навчання було дуже насиченим і продуктивним. Набуті знання стануть чудовим підгрунтям для створення цікавих проектів та розвитку міжнародного співробітництва ДНМУ.