Співпраця ДНМУ і видавництва Elsevier

Донецький національний медичний університет отримав доступ до електронної бази медичних підручників видавництва Elsevier

Впродовж двох днів, 9 та 10 травня, Міхал Крупа з видавництва Elsevier провів зустрічі зі студентами та викладачами Донецького національного медичного університету у Кропивницькому.

Elsevier є одним з найбільших видавництв світу та має свої філіали у країнах Європи, Північної та Південної Америки.

"16 квітня університету було надано доступ до бази медичних підручників англійською мовою цього видавництва. Міхал Крупа завітав до нас з Польщі для ознайомлення викладачів та студентів з платформами Elsevier", - розповіла помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна.

Завдяки співпраці ДНМУ з видавництвом студенти отримали можливість використовувати у навчанні найсучасніші підручники, які використовують медичні студенти у країнах ЄС.

Міхал Крупа показав під час презентації як зареєструватися та постійно користуватися електронною базою і знаходити необхідні підручники. Після цього він люб'язно відповів на усі запитання студентів та викладачів.