Біологічний бум

У Донецькому національному медичному універистеті стався «Біологічний бум»

«Біологічний бум». Участь у захоплюючому та пізнавальному змаганні взяли три команди — команда медичного факультету №2, команда міжнародного медичного факультету з російською мовою навчання та команда ММФ з англійською мовою навчання.

Відповіді учасників оцінювало високе журі у складі помічника ректора ДНМУ Алли Наволокіної, начальника міжнародного відділу Ірини Торбенко, декана медичного факультету №2 Петра Сидоренка, в.о. декана міжнародного медичного факультету Олександра Мухіна та асистента кафедри медичної біології №2 Наталії Іваненко.

У першому раунді під назвою «Візитівка» учасники представили свої емблему та девіз аби познайомити глядачів та журі з командою.

Другий раунд мав на меті обрати правильний підпис між двома зображеннями. Хто зробив правильний вибір — отримував бал.

У конкурсі «Вірю / Не вірю» звучали такі твердження: «Першовідкривачем мікроорганізмів був Луї Пастер», «Тварини належать до прокаріот», «Молекула ДНК побудована з нуклеотидів», «Рибосоми здійснюють синтез білкових молекул» - учасники команди повинні були сказати чи правильне твердження. При цьому для кожної команди звучали різні запитання.

Свої знання студенти мали можливість продемонтрувати і в четвертому раунді — за зображеннями вони називали прізвище вчених або ж назви мікроорганізмів. За правильні відповіді нараховувалися бали.

Заключним раундом стало «Бліц-опитування», під час якого студенти давали відповіді на питання: «Хто заснував мікробіологію як науку?», «Яку форму має ДНК бактеріальної клітини?», «Яка хімічна природа желатину?» та інші.

Варто сказати, що брейн-ринг не був би таким яскравим без музичних композицій Анастасії Новікової, Алевтини Сторожевської та Аміна Малека. А індійські студенти подарували яскравий танець з національним колоритом та акробатикою на сцені.

Усі учасники команд отримали грамоти за участь та привітання від виконуючого обов'язки декана ММФ Олександра Мухіна, а після завершення підрахунку балів привітав студентів та подякував організаторам декан медичного факультету №2 Петро Сидоренко. Переможців та переможених «Біологічного буму» не було — усі команди отримали подарунки, а за найбільшу кількість правильних відповідей команда ММФ з англійською мовою навчання отримала солодкий приз від університету.