ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Студенти ДНМУ посіли третє місце у конкурсі соціальних відеопроектів

У середу, 23 травня, в Американському домі у Києві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу соціальної відеореклами Чесність починається з тебе.

Конкурс проводився за підтримки Агенції США з Міжнародного розвитку (USAID) у

рамках Проекту академічної доброчесності SAIUP.

Серед 266 робіт організатори обрали 14 кращих у категорії Школярі та Студенти. І студенти ДНМУ потрапили у це число, посівши ІІІ місце у номінації Навчайся гідно та відповідально.

Проект Обирай з самого початку студенти медичного факультету №2 створювали самостійно - Костянтин Герцик був керівником проекту, оператором та режисером монтажу, Станіслав Лисенко написав сценарій та виконав головну роль, ролі виконали Аліна Жураєва,
Владислав Павлиш, Діана Іванова.

У відео демонструються наслідки недбалого ставлення до навчання майбутніх лікарів.

Відеоматеріал записували у дитячій обласній лікарні, у кімнаті судових засідань та у нічному клубі. За перемогу першокурсники отримали грошовий приз 5 тисяч гривень.

Під час церемонії нагородження студенти подякували організторам за можливість взяти участь у конкурсі. Ініціативну команду після повернення до Кропивницького привітала з високим результатом помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна.